“Meelevald” massaažituba pakub erinevaid massaažiteenuseid!

Klassikaline massaaž, 60 minutit maksab 28 eurot

 • Klassikaline massaaž on traditsiooniline ja levinud massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õlidega, kreemidega kui ka kuivalt. Ravimassaaži võib teha vastavalt soovile ja vajadusele, kas üksikutele kehaosadele või kogu kehale. Massaaži peaeesmärk on parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada organismist toksiine, seega kiirendada ainevahetust, taastada kaotsiläinud energiat, korrigeerida lihastoonust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev. Klassikalise massaaži tehnikad sisaldavad endas silitamisi, naha ja naha-aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ja erinevaid kergeid löögilisi võtteid.
Selle pakkumisega ootab Teid:
 • 60-minutiline klassikaline massaaž

Hea teada! Peale massaaži on soovitav juua ravimteed või mineraalvett ning paar tundi mitte süüa. Vastunäidustused: Veenilaiendid, ägedad naha- ja suguhaigused, liiga kõrge või madal vererõhk, üldine kurnatus ja kilpnäärmehaigused.

Aroomimassaaž koos eeterlike õlidega, 60 minutit maksab 26 eurot

 • Aroomiteraapia – on eeterlike õlide ja teiste taimse päritoluga lõhnaainete kasutamine inimese meeleolu või tervise mõjutamiseks. Seda peetakse üheks alternatiivmeditsiini meetodiks. Aroomimassaaž – on massaaži efektiivne vorm stressi, füüsilise ja vaimse pinge vähendamiseks. Aroomimassaaži käigus satuvad eeterlikud õlid naha kaudu organismi. Eeterlikud õlid mõjutavad positiivselt närvi-, hingamis- ja seedeelundeid. Aroomimassaaži kasutatakse külmetushaiguste ennetamiseks. Kõik eeterlikud õlid on bakterite ja põletikuvastase efektiga ja tugevdavad aktiivselt immuunsüsteemi.
Selle pakkumisega ootab Teid:
 • 60-minutiline aroomimassaaž;

Hea teada! Õigete eeterlike õlide valikul vastunäidustusi ei ole.

Tai massaaž (sportliku, või vabaaja riietusega), 60 minutit maksab 25 eurot

 • Tai meditsiin on tuhandeid aastaid vana rahvameditsiini traditsioon, mille teadmisi antakse edasi põlvest põlve. Tai massaaži nurgakiviks on õpetused kümnest eluenergia kanalist ja neljast eluelemendist. Teades ja tunnetades neid seaduspärasusi, tegeleb massöör nii kliendi keha kui ka vaimuga. Peamine eesmärk on kõrvaldada eluenergia blokeeringud. Tai massaaž võib olla lihtsalt lõõgastava toimega, aga ka väga tõhusa tervendava toimega. Sobib hästi traumade taastus-raviks lihaspingete leevendamiseks, aitab aktiviseerida vereringet ja ainevahetust, parandab liigeste liikuvuse piiratavust ja mõjub toniseerivalt kogu organismile. Mõju sügavuse ja poolest ei ole Tai massaažile võrdset massaaži. Massaaž koosneb kindlatest tugevatest venitustest ja vajutustest nii labakäega kui ka küünarnukkide, jalgade ja põlvedega. Põhineb akupunktuuril, töödeldakse punkte, mis paiknevad energiaväljadel. Massaaži tehakse põrandal matil ja läbi kergete spordiriiete. Tai massaažis on ühendatud kolm teraapiat: joonteraapia, lihaste ja kõõluste massaaž ja joogaelementidega manuaalteraapia.
 • Selle pakkumisega ootab Teid:
 • 60 lõõgastavat minutit Tai massaaži

Vastunäidustused: lihasepõletikud, limapaunapõletik, liigeste, luude, lihaste traumad, kunstliiges, südame-veresoonkonnahaigused, kõrge vererõhk, osteoporos (luuhõrenemine), kollatõbi, vähkkasvajad, palavik või külmetushaigus, krooniline nahahaigus, rasedus.

On-Site, ehk kontorimassaaž, 15-20 lõõgastavat minutit massaaži maksab 12 eurot

 • On spetsiaalsel toolil tehtav klassikalisel ja idamaistel võtetel põhinev kiirmassaaž, kus kliendi jalad, käed, rindkere ja pea on toetatud. On-Site massaaži toolil tunneb klient end lõõgastunult, turvaliselt ja mugavalt. Massaaži  15-20 minuti jooksul töötatakse läbi selja, turja, õlgade, kaela ja pea piirkond, et lõõgastada lihaspingeid, parandada verevarustust ja keskendumisvõimet. See on üldlõõgastav, stressi maandav ja positiivset enesetunnet loov massaaž.
 • Massaaž on abiks sundasendis,  näiteks kontori-, arvuti- ja tehase tootmisliinil töötavale inimesele, kaela ja õlavõõtme pingetest vabastamiseks. Abi saab selja- ja ülakeha pingete puhul aga ka peavalude puhul.
 • Massaaži teostatakse läbi riiete.
 • Peale massaaži on soovitav: juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist.
 • On-Site massaaži kättesaadavus on parem kui teiste massaažide puhul, kuna seda on võimalik peale salongi teha ka töökohtades ning selleks ei ole vaja suurt ruumi.  Samuti hea valik inimesele, kel raske aega leida pikemaks massaažiseansiks.
 • On-Site massaaži on võimalik tellida lisaks töökohale ka erinevatele üritustele. Näiteks firmade suvepäevad, messid, spordi- või vabaõhu üritused,  jne.

Miks tellida teenust töökohale?

 1. Töötajate haigestumine väheneb,
 2.  Suureneb töötajate produktiivsus ja tootlikkus,
 3.  Massöör tuleb töökohale,
 4.  Suurepärane kingitus oma töötajatele.

Lisaks On-Site massaaž:

 •  Ennetab sundasendist tingitud kutsehaigusi, aitab seljavalu ja -pingete puhul,
 •  Parandab üldist enesetunnet ja keskendumisvõimet,
 •  Aktiviseerib verevarustust ja ainevahetust,
 •  Tugevdab närvisüsteemi ja vähendab üldist stressitaset,
 •  Parandab liigeste liikuvust.

Selle pakkumisega ootab Teid:

 • 15-20 lõõgastavat minutit  massaaži maksab 12 eurot 
 • Vastunäidustused: Äge südame-, neeru-, maksapuudulikus, ülikõrge/liigmadal vererõhk, kasvajad, kilpnäärme haigused, ägedad põletikud, nahahaigused, palavik, alkohoolne- või narkootiline joove jm

Veel teavet, mis on tähtis!

Erinevaid massaaže teostab massaažitoas “Meelevald” kogenud ja vastavad koolitused läbinud vaegnägijast KAIDO.

Massaažiteenuste osutamise koht ja aeg:

Tondi 1 Tallinn, II korrus kabinet 214
E-R kella 10-20,  L-P (erikokkuleppel) kella 13-20.

NB! Võimalik tasuda sularahas ja kaardiga (olemas makseterminal)!

Saad ka teha kingituse endale ja sõbrale!

Info ja registreerimine:  https://www.facebook.com/Meelevaldmassaaz

 • Telefonil 5677 8808 massöör Kaido